Půjčky pro neplatiče

Pokud jste se dostali do problémů se splácením, pak jistě víte, že získat znovu půjčku v bance je takřka nemožné. Banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček – snaží se minimalizovat počet případných neplatičů. Právě proto mají zavedený tzv. registr dlužníků, ve kterém se octne každý, kdo se dostal do problémů se splácením. Jednotlivé bankovní společnosti mezi sebou komunikují a registru dlužníků je tak společný. Právě z toho důvodu jsou na našem území nebankovní společnosti, které nabízí produkty, vhodné pro ty, kteří si je nemohou zřídit v bance. Mnoho těchto společností existuje již řadu let a vybudovali si tak určité zázemí klientů. Proto jsou produkty některých nebankovních společností velmi podobné těm bankovním a jsou jen přístupnější.
Typickým produktem, který je nebankovními společnostmi nabízen neplatičům, jsou půjčky bez registru ihned. Jak již z názvu vyplývá, půjčky bez registru ihned se zřizují bez nahlížení do registru dlužníků. Jedná se o skvělou alternativu pro všechny, kteří si bankovní půjčku nemohou zřídit právě z důvodu zápisu. Půjčky bez registru ihned je možné zřídit prakticky okamžitě bez zbytečných okolků, stačí jen vyplnit online formulář a čekat, než Vám peníze dorazí na účet.
Konkrétním příkladem je Smart půjčka. Smart půjčka je velmi oblíbený produkt pro všechny neplatiče a nejen pro ně. Smart půjčka nabízí zřízení úvěru od 4 do 50 tisíc korun na dobu 8 až 13 měsíců. Smart půjčka patří mezi nejvyhledávanější půjčky vůbec.
Dalším, taktéž vyhledávaným produktem je home credit půjčka. Home Credit půjčka je nebankovní půjčka ve výši 10 až 150 tisíc korun. Home Credit půjčka je na 10 až 84 měsíců a je možné ji velmi snadno zřídit přes internet. Stačí vyplnit krátký online formulář.